...
tr

İ-Escalate 520 Yürüyen Merdiven Yıkama Makinesi

Yeni
İ-Escalate 520 Yürüyen Merdiven Yıkama Makinesi

Yürüyen Merdiven Arızalarını Kolayca Önleyin

Yürüyen merdiven arızalarının en büyük sebeplerinden biri, düzensiz temizliktir ve bu da maliyetli duruşlara yol açar. i-Escalate 520, bu sorunu çözmek için geliştirilmiş olup, yürüyen merdiven bakımında devrim niteliğinde yenilikler sunar.

Kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde herkes bu yenilikçi temizlik makinesini kolayca kullanabilir. Tek bir düğmeyle, günlük kirlenen yürüyen merdivenlerinizi tertemiz ve davetkâr hale getirebilirsiniz. i-Escalate 520, yürüyen merdivenlerinizi birkaç dakika içinde daha hızlı, daha temiz, daha çevreci, daha güvenli ve daha etkili bir şekilde temizler.

Verimlilikte Yeni Bir Standart

i-Escalate 520, mevcut makinelere kıyasla çok daha hızlı bir çözüm sunar; 65 basamaklı bir yürüyen merdiveni sadece 4 dakikada temizler.

Hassas ve Derinlemesine Temizlik

Özel olarak tasarlanmış fırçaları, derin olukları bile etkili bir şekilde temizler. i-dose id.5 temizlik solüsyonu ile birlikte kullanıldığında, mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

Çevre Dostu Temizlik

i-dose id.5 temizlik solüsyonu sayesinde çevreye zarar vermeyen, sürdürülebilir bir temizlik sağlarsınız. Sert kimyasallara veda edin ve çevre dostu bir temizlik deneyimi yaşayın!

Güvenli Çalışma Ortamı

i-Escalate 520’nin dahili güç kaynağı (1500 W Powerbank) sayesinde yerde dolaşan tehlikeli kablolar ortadan kalkar. Bu sayede düşme tehlikesi önlenir ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanır.

Yürüyen Merdiven Temizliğinde En İyi Çözüm

i-Escalate 520, hızlı ve kolay manevra kabiliyetine sahip olup, az bakım gerektirir ve minimum gürültü üretir. Kullanımı kolaydır ve yerde kablo olmadığı için çalışanlar için de güvenlidir. i-Escalate 520, yürüyen merdiven temizliği için en ideal çözümdür.

Teknik Özelliklerİ-Escalate 520
Boyutlar1275.5 x 523 x 952.5 mm
Ağırlık≈115 kg
Kirli Su Tankı Kapasitesi15 l
Temiz Su Tankı Kapasitesi12 l
Fırça Genişliği520 mm
DC Güç Girişi230V 60HZ
Fırça Devir Hızı1200 RPM
Vakum Pompası800W
Su Akış Hızı550-650 ml/dak
Geri Kazanım Oranı>%75
Fırça Motoru300W x2
Ses Seviyesi80dB
Genel Bilgi Talep Et

  28.05.2024
  43
  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.