...
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Doğuş Temizlik Makineleri

1995 yılında temizlik sektörüne adım atan firmamız, müşterilerimize ilk günden itibaren tüm ihtiyaçlarına hitap edecek geniş ürün yelpazemizin yanı sıra sürekli güncellenen sektör bilgimiz ile en verimli hizmeti sağlamaktayız. Hedefimiz ülkemizde en kaliteli ve iş verimi yüksek olan ürünlerin kullanıma sunulmasıdır.

Bunun için şirketimizde tüm birimlerin sürekli ARGE ve yurt dışı fuar, eğitim ziyaretlerini yoğun hasasiyet ile uygulamaktayız. Aldığımız bilgileride tüketiciler ile paylaşmaktayız. Aynı zamanda Ülkemizin gerçeklerine göre ihtiyaçlarını dikkate alarak teknoloji transferini uygulamaktayız. Bu sayede satışını yapmış olduğumuz makinelerin 10 yıldan daha fazla kullanılabilir olduğunu ülkemizde görmek verdiğimiz hizmetin doğruluğunun en iyi ispatıdır.

Temizlik sektöründeki uygulamaları, güvenilir servis ve satış hizmetinin neticesi olarak; 90 yıllık geçmişe sahip, tek %100 Alman üretimi ve kalitesi olan ve temizlik sektöründe tüm parkura sahip Marka olan HAKO firmasının Türkiye genel mümessilliğini yapmaktayız.

         2007 yılından sonra Türkiye de bir ilk olan temizlik makinası kiralama sistemini ülkemizde hayata geçiren ilk firmayız. TEMİZLİK MAKİNALARINI kısa ve uzun vadeli kiralama seçeneği ile temizlik firmaları başta olmak üzere tüm kurumlara kiralamaktadır. Ayrıca Avrupa’da uygulanan full servis sisteminin ülkemizde uygulamasını başlatan firmayız. Bu sistem ile Müşterilerimizin gereksiz harcamaları ortadan kaldırılmıştır, Böylece makina kullanım maliyetleri düşürülmüş ve işgücü kayıpları önlenmektedir.

         2009 yılında geniş otoparklar ve siteler için büyük dizel yıkama ve süpürme makinaları kiralama sistemi geliştirilmiştir. Bu hizmet tüm Türkiye genelindeki otopark, fabrikalar ve sitelerin temizliğinde uygulanmaya başlanmıştır.

         2010 Yılında Belediye temizlik sektöründe ülkemizde farklı bir hizmet anlayışı ile multifonksiyon iş makinelerinin sunumunu profesyonel anlamda başlatan firmayız. Geleneksel ülkemizde yerleşmiş olan , yüksek maliyeti ve gideri olan, aynı zamanda çevre kirliliğine ciddi zararlar veren büyük makine ile yapılan temizlik anlayışını değiştirerek yerine daha pratik, çok fonksiyonlu, düşük yakıt maliyetli (4/1) daha uzun ömürlü ve çevre dostu olan  iş makinelerini ülkemize sunmaktayız.

2015 yılı itibariyle sezonluk karla mücadele ve hidrostatik temizlik makinesi kiralama hizmetine de başlamıştır.

Ayrıca Tüm Türkiye genelinde de bayi ve servis ağımız bulunmaktadır.

         Temizlik ile ilgili tüm  paketi ,müşterilerimize sunabiliyoruz,Genel temizlik ekipmanları,dış alan süpürücüler,iç alan yıkama makineleri, temizlik aksesuarları,Eskalator yürüyen merdiven yıkama sistemleri,dış cephe temizleme sistemleri,temizlik kimyasalları,özel amaçlı ürünler ve satış sonrası destek için kendi bünyemizde bulunan Teknik servis kadromuzla  kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

Çözüm Ortaklarımız

Merak Ettikleriniz
Hako kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?

Hako 1920 yılında Almanyada kurulan ve dünyanın önde gelen lider uluslararası profesyonel temizlik makineleri üreticisi olmakla beraber, dünyada 60 dan fazla ülkede iç ve dış mekanların temizliğinde çok işlevli, uzun ömürlü kullanılan ve teknolojisini sürekli geliştiren bir dünya markasıdır.

İ-Mop kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?

İ-Mop diğer bir adıyla İ-Team global kısa süre içerisinde geçmişten bugüne kadar kullanılan ve çok az değişiklik ve gelişime uğrayan temizlik makinelerinde adeta devrim niteliğinde İ-Mop’u geliştirerek bu alanda rakipsiz ve yenilikçi olmayı başarmıştır. Sürekli kendisini geliştirmeye devam etmekte ve tasarladığı yenilikçi ürünler ile temizlik teknolojisinde geleceğe yön vermektedir.

Formula kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?

Türkiye’de uzun yıllardır temizlik makineleri ve ekipmanları alanında ihtiyaç duyulan makineleri temin ederek hizmet veren çözüm ortağınızdır. Formula sektörde ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları Avrupa ile aynı anda Türkiyede’ki kullanıcıların hizmetine sunmakta olup, her geçen gün ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Multicar kimdir ve ürün özellikleri nelerdir ?

1995 yılında Hako group un bünyesine katıldıktan sonra önceliği çevre olarak 4×4 serisi, hertürlü iklim koşullarında kullanılabilen, çok fonksiyonel ekipmanlarla birlikte her alanda çözüm ortağınız olan makineler üretmektedir. Multıcar bugün sınıfında gücü, sağlamlığı ve çok fonksiyonel ekipmanları ile birlikte Dünyada lider firmalardan bir tanesidir.

Temizlik Makineleri Yetkili Satış ve Servis Ağı
Firmalara ve İhtiyaca Yönelik Temizlik Makineleri
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.