...
tr

İ-Dose Konsantre Güç

İ-Dose Konsantre Güç
İ-Dose ®

i-Dose Konsantre Güç

Sadece Temizlik Hakkında Değil…

Temizlik hiç bu kadar daha önemli olmamıştı, biz temizliğin etkili olduğuna inanıyoruz. Temizlik “yalnızca” kirin çıkarılması değil. İnsanların sağlığı ve güvenliğini Garantiye almak demektir, yapılacak işlevi kolaylaştırırken, daha basit, daha verimli ve hatta eğlenceli. Dünya ‘yı korurken, tutarlı sonuçlar da elde etmek gerekir tüm dünyada. i-doz operatörün işini olaylaştırmaktadır
yeşil biyolojik olarak doğada parçalanabilir formül içermektedir. Tüm dünyada şu anda kullanılan 80.000’den fazla i-mop ile i-dose standartların dışında bir fark yapmak zorunda.

Biz Yeşili Seviyoruz

İ-doz temizleme kiti i-mop ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır, otomat’ların tam mekanik gücünün kilidini açarak üstün temizleme sonuçları elde etmek için. Güvenli çalışmayı garanti etmek ve çevre sağlığı ve güvenliğinde yeni bir standart belirlemek için tüm i-doz formülasyonları düşük köpüklüdür ve aşındırıcı değildir. Yeşil tarafa hoş geldiniz.

Ürün Görselleri
Katalog
Online Katalog
Video
Yedek Parçanızı İnternetten Alın Karlı Çıkın.
Yedek Parça Siparişleriniz İçin www.dogustemizlik.com.tr Adresimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Endüstriyel Temizlik Makinesi Kullanıldığı Alanı Mümkün Olduğunca En Az Çaba ve İş Gücüyle Temizlemek İçin Kullanılır. İtmeli Temizlik Makineleri, Binicili Temizlik Makineleri, Sokak Süpürücüleri Gibi Farklı Temizlik Makineleride Mevcuttur. Temizlik Makinenizi Temiz Kullanmak ve Bakımlarını Zamanında Yaptırmak Ömrünü Uzatacağı Gibi, Kullanımdan Kaynaklı Ömrü Biten Yedek Parça İhtyaclarınıda Karşılamaktayız.

Merak Edilenler
İ-Mop Markası Hangi Ülkeye Ait ve Üretim Yeri Neresidir ?

İ-Mop Hollanda Markasıdır ve Üretim Yeri Hollandadır’dır

İ-Mop Ürünlerinin Bakım Saatleri Nedir ?

1000 Saatte Bir Yapılması Gerekmektedir. ( Sarf Malzemeler Hariçtir )

İ-Mop Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?

İ-Mop Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Bakımları Yapıldığı Sürece 6 Yıldan Fazladır ( İlk Üretilen İ-Mop 2014 Yılında Üretilmiştir ve Halen Çalışmaktadır )

Genel Bilgi Talep Et

  21.09.2022
  612
  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.