İ-Mop Nedir ?

İ-Mop Nedir ?

I-MOP

 

Temizliğe ‘U’ Döndüren Makine…

Mop Aparatı Hareketliliğinde Bir Makine Düşünün!

Düşleyin ki 1 Saatte 1650 m2 Temizlik Yapabilen Temizlik Otomatınız Var ve Sadece Bir Elinizi Kullanarak Merdivenlerden Taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca O Temizlik Otomatı İle Masaların Sandalyelerin, Tezgah vs. Bir Çok Yerin Altını Kolayca Temizleyebiliyorsunuz. Adeta Zemin Üzerinde Süzülüyor Gibi Ama En İyi Şekilde Zemini Temizliyor.  Bahsettiğimiz Makine İ-MOP

Mop / Otomat !

Patentli İ-Mop En Çok Kullanılan İki Zemin Temizleme Sistemlerini Mükemmel Şekilde Birleştirmektedir. Mop Sistemindeki Gibi Esnek, Hafif ve Sınırsız Erişebilirliği Profesyonel Temizlik Otomatın Sunduğu Performans ve Temizlik Kalitesini İ-Mop Birleştirmektdir. Operatörlerin Çalışmasına Dar Nesnelerin Arasını Temizlerken Kolaylaştırmaktadır. İ-Mop Temizlik Kalitesini Büyük Ölçüde Arttırır.

 Daha Önce Makine Kullanılmayan Yerlerde de İ-Mop’u Kullanabilirsiniz

Mevcut Profesyonel Temizlik Makineleri İçin Küçük Yapısal Koşullar Bile Aşılamaz Engeller Teşkil Eder. Örneğin Bir Kaç Basamak Merdiven, Masa, Sandalye, Dar Yapı Şekli Veya Tuvaletler

Dürüst Olmak Gerekirse Şimdide Kadar Sadece El İle Verimli Temizlenebiliyordu. Şimdi İ-Mop İle Tüm Bunlar Değişmektedir. Yaklaşık 20 Kg Ağırlığı İle Daha Az Kuvvetli Olan Operatörlerin Bile Merdiven Basamaklarından Taşıyabileceği Bir Profesyonel Makinadır. Masa ve Sandalye Altlarında, Sütunların Etrafında, Kenar ve Köşe Temizliğinde Kolayca Kullanabileceğiniz Profesyonel Bir Makinedir. Maliyet Hesaplamalarınızda Ciddi Etkilenecektir.

İ-Mop Size Eğlence Kanatları Verecektir

En Az Çaba İle İ-Mop Adeta Zeminin Üzerinde Yüzer Gibi, İçe Doğru Dönen Fırçaları Sayesinde Rahat Bir İleri Gidiş Sağlanmaktadır. Viraj ve U Dönüşleri Bileğiniz İle Yönlendirmektesiniz. 40 cm’lik Bir Mop Sistemi İle Kıyaslanınca İ-Mop Daha Kolay Zeminin Üzerinde Kaymaktadır. Güzel Bir Yan Etkiside İ-Mop Kullanan Projelerde Operatörler Severek Çalışmaktadir.

Verimlilik Avantajı

İ-Mop İle O Kadar Esneksiniz ki El İle Kullanılan Mop Sistemlerini Tamamen Bırakabilirsiniz. İ-Mop İle Teorik Olarak Bir Saatte 1650 m2 Temizleyebilirsiniz, Tabi Pratikte Bu 1000 ve 1200 m2’dir. En Önemliside Zemininiz Çok Daha Temiz ve Daha Kurudur.

Temizlik Makinesi ? Temizlik Sistemleri !

Küçük ve Orta Ölçekli Projeler İçin İ-Mop Tek Başına Mükemmel Bir Çözümdür. Tabiki Büyük Projelerde de İ-Mop Geleneksel Temizlik Otomatlarına Göre Verimli Atılımlar Yapmaktadır. Bu Da İ-Mop Temizlik Sistemi Sayesindedir.  İ-Mop Değişim Tankları ve Aküleri Temizlik Servis Arabasına Dahildir. Hızlı Değişim Sistemi Sayesinde Yeni Dolu Temiz Su Tankını Eski Boş Temiz Su Tankı İle Değiştirebilirsiniz. Bir Temiz Su Tankı Yaklaşık 250 – 500 m2 Alan İçin Yeterlidir. Dolu Lithium lon Akülerde Tabiki ‘ Temizlik Sistem Sistem Aracında ‘ Bulunmaktadır. Batarya Dolum Süresi 1 Saatte %80 4 Saatte %100 Olarak Dolmaktadır. Boş Olan Aküleri Temizlik Sistem Servis Aracında Bulunan Şarj Aletine Takabilirsiniz.

Teknik Bilgiler İçin

46 cm den Fazla Çalışma Eni İle Geniş Alanı Temizleyebilirsiniz. Yürüme Hızını Bağlı Teorik 1300 – 1900 m2 Arası Pratikte Bu 1000 – 1300 m2 Arasıdır. Bataryalar Dahil İ-Mop Sadece 20 Kg Ağırlığındadır. Yaklaşık 20 Kg Fırça Basıncı ve İçe Doğru Dönen 350 U  / Dakika İle Sonuç Süper Temiz Zeminler!

Vakum Teknolojisi Sorunsuz Vakum Borusu İle Zemini Mükemmel Kuru Bırakmaktadır. En Yüksek Kalite Lithium lon Aküler Düz Zeminlerde 1 Saat Çalışma Süresi Sağlamaktadır. Bu Akülerin Değişimi Bir Kaç Saniye Sürmektedir. Günlük 100 m2 ve Altında Temizlik İşlerinde İ-Mop Kendini Hemen Amorti Etmektedir.

Neden ! İ-Mop Bu Kadar Kolay Kullanılabilmektedir ?

Bu Bizim Sırrımız ve Bir Çok Daha Neden Var ki ! İ-Mop’u Bu Kadar Kapsamlı Patenlettrimezdik.

Hayal Gücünüzden Daha Fazlası

Back to Top